Ärilaen – võrdle tasuta!

Võrdleme koostöös 20 finantsasutusega ärilaene tasuta, et leida just Sinu ettevõttele sobiv ärilaen. Ärilaen on võrreldav kõikide ettevõtte tüüpide jaoks...

Tasuta ja lihtne

20 finantspartnerit

Tasuta personaalne nõustamine

Laen kuni miljon eurot

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Laenusumma
Laenu periood
E-mail
Telefoninumber
Laenu eesmärk
Ettevõtte nimi

Tee arved kohe rahaks

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Millises summas soovite arveid järgneva kuu jooksul rahastada?
Mitu arvet soovite järgneva kuu jooksul rahastada?
E-mail
Telefoninumber
Kas olete varem faktoorinud?
Ettevõtte nimi

Bind inte upp kapital i onödan

Ansökan är kostnadsfri och du binder dig inte till något

Vad kostar objektet exklusive moms?
Över hur lång tid vill du leasa?
Email
Telefonnummer
Vad ska ditt företag leasa?
Organisationsnummer

Snabb tillgång till likviditet när du behöver

Ansökan är kostnadsfri och du binder dig inte till något

Vad omsätter ditt företag?
Email
Telefonnummer
Organisationsnummer

Võrdle ärilaene kinnisvara tagatisel

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Laenusumma
Laenu periood
E-mail
Telefoninumber
Laenu eesmärk
Ettevõtte nimi

Taotlus ei ole siduv

Ärilaen


Ärilaen on lihtsasti võrreldav furo abil!

Furo platvorm koondab enda alla kõik Eesti tuntumad ja konkurentsivõimelisemad alternatiivfinantseerijad ning annab objektiivse ülevaate finantseermisvõimalusetest. Tänu sellele on Teil võimalik läbi ühe kiire ja lihtsa päringu saada konkureerivad ärilaenu pakkumised mitmelt erinvalt finantseerijalt, hoides tänu sellele ka mõne tunni jagu aega ja vaeva kokku. Saadud pakkumiste alusel saate võrrelda, milline finantspartner/pakkuja Teile sobivaim on – kogu protsessi vältel olete otsustajaks Teie.

Kuna ükski ettevõte ei ole sama, siis pakkumiste tegemisel võetakse alati arvesse Teie ettevõtte hetkeolukorda, finantsnäitajaid, tausta kui ka krediidvõimekust. Samas varieeriuvad ka iga pakkuja tingimused kas vähemal või rohkem määral ning see ongi furo eesmärgiks – aidata Teil leida õige valik.


Kõikidest erinevatest finantseerimisvõimalustest on traditsioonile ärilaen sageli kõige õigem tee, seda eriti juhul, kui tegu on lühi- või pikaajalise käibekapitali finantseerimise või investeeringuga. Võrdluse alustamine on meiega alati tasuta, pole kunagi siduv ja võite alati kindlad olla, et Teie isikuandmete turvalisuse eest kantakse hoolt.

Kuidas ärilaenud jagunevad?

Furo kaudu vahendatavad ärilaenud jagunevad kaheks: käendusega tagatud laenud ja hüpoteegiga tagatud laenud. Käendusega tagatud laenude puhul jäävad laenusummad kuni
20 000 € piiresse, kuid taotluseprotsess ja laenu väljamakse on tavaliselt lihtsam ja kiirem kui hüpoteeklaenude puhul. Hüpoteeklaenude puhul ei ole laenu suurusel otsest ülemist otsa, kuna see sõltub eeskätt laenu tagatiseks oleva vara väärtusest või arendusprojektide puhul iga valmiva etapi väärtusest.

Miks furos ärilaene võrrelda?

Turul tegutseb erinevaid ettevõtte finantseerijaid palju. Iga pakkuja otsimine ja leidmine, taotluse ja dokumentide esitamine on vaevarikas ja ajakulukas töö. Eriti, kui täpselt sama protsessi on vaja läbi käia kolm, neli või viis korda järjest. Furos oleme enda alla koondanud enamuse siin tegutevatest ja hoolikalt valitud ettevõtte finantseerijatest ning eemaldanud üleliigse vaeva ja töö – anname Teile ühe päringuga vastused kõikdelt meie partneritelt.