Tee arved rahaks!

Tee arved rahaks – ära oota arvete laekumist asjatult!

Tee arved rahaks! Enamik ettevõtete juhte on mingil hetkel kogenud, et nende kliendid ei maksa arveid õigeaegselt. Teie ettevõtjana aga soovite, et arved saaksid tähtajaks tasutud, sest iga hilinenud arve võib tekitada teie ettevõttele probleeme. Selle tõttu võite ilma jääda mõnest olulisest ärivõimalusest, mis aitaks ettevõttel kasvada. Tee arved rahaks ja võite olla kindel, et Teil on alati raha ettevõtte jooksvate kulude katmiseks või investeerimiseks uutesse ärivõimalustesse.

Kuidas see toimib?

Erinevatel faktooringu pakkujatel on erinevad süsteemid ja hinnapoliitika. On oluline võrrelda erinevaid pakkumisi, et tagada enda ettevõttele parim lahendus. Esimene samm on alustada furo saidil võrdlust. Teeme koostööd erinevate pankade ja finantseerimisettevõtetega, kes teevad enda poolsed pakkumised 24 tunni jooksul, tavaliselt kiiremini. Võrdlus on täiesti tasuta ning ei ole siduv. 

Arvete müügi maksumus erineb sõltuvalt sellest, millise finantspartneri valite. Kõige tavalisem on see, et maksate iga arve pealt teatud protsenti. Väga oluline on ennast kurssi viia faktooringu pakkuja tingimustega, et saaksite valida enda ettevõttele kõige sobivama lahenduse.

Regressiga või regressita faktooring?

Regressiga faktooring

Kui arve, mille sa andsid faktooringusse, ei saa tasutud, on faktooringu pakkujal õigus arve sulle tagasi müüa. See tähendab, et sa pead raha tagasi maksma faktoorile, kui klient ei maksa arvet ära.

Regressita faktooring

Regressita faktooringu puhul läheb arve omandiõigus üle faktoorile. See tähendab, et sinu vastu pole mingeid nõudeid. 

Esita taotlus SIIT.