Baltikumi suurim alternatiivrahastaja liitub furoga

Baltikumi suurim alternatiivrahastaja liitub furoga

Meil on hea meel teatada, et Baltikumi suurim alternatiivrahastaja, SME Finance, liitub furoga. 2016. aastal Leedus alustanud SME Finance on senise 6 aastaga laene ja faktooringu limiite väljastanud enam kui miljardi euro eest. Peale hiljutist koostöökokkuleppet Kredexiga sai temast esimene mitte kohalik pank, millel ligipääs riigi poolt pakutavatele käendustele. Furo saidil on nüüdsest võimalik võrrelda 18 erineva rahastaja pakkumisi.

“Meie jaoks üks olulisemaid prioriteete on meie finantspartnerite kvaliteet ja SME Finance on kindlasti väga kõrgetasemeline alternatiivrahastaja,” kommenteerib liitumist furo juht Joonas Jõgi. “Partnerite hea kvaliteet tagab võimalikult paindlikud tingimused meie klientidele,” lisab Jõgi.

SME Finance Eesti juht Rauno Mürk soovib ettevõtte tüürida parimaks ja atraktiivseimaks alternatiiviks pankadele. “Nii SME Finance kui SME Bank eesmärgiks on aidata Eesti kohalikel väikese ja keskmise suurusega ettevõtetel kasvada ning oma potentsiaali täiel määral realiseerida – seda üle kogu Eesti, ka kõigis maapiirkondades,“ lisab Mürk.

Meil on rõõm näha, et juba nii paljud finantsasutused usaldavad meid, nüüdsest siis ka Baltikumi suurim alternatiivrahastaja, SME Finance. Nii saame pakkuda oma klientidele suuremat valikuvõimalust, tänu millele leiab klient endale selle kõige sobivama pakkumise.

Leidmaks parimat finantseerimislahendust oma ettevõttele, kasutage meie ärilaenu kalkulaatorit, mis aitab teil hinnata erinevate laenupakkumiste tingimusi ja kulusid.

Vaata lähemalt SIIT, milliseid lahendusi pakub furo Sinu ettevõttele.

SME Finance sisenemisest Eesti turule saate rohkem lugeda SIIT.

Rohkem infot faktooringu kohta leiate SIIT.
Võrdle ärilaenupakkumisi tasuta SIIT!