Edulugu: kuidas muuta kirg edukaks äriks?

centralsun

Centralsun OÜ on kiiresti kasvav bränd Eesti tervisetoodete turul. Maria Valingu ja tema abikaasa Tarmo Valingu juhitud ettevõte on saavutanud märkimisväärse edu, pakkudes kvaliteetseid tooteid, mis toetavad tervislikku eluviisi. Nende lugu on inspiratsiooniks paljudele alustavatele ettevõtjatele, kes soovivad oma kirge muuta edukaks äriks.

“Centralsun OÜ tegeleb tervisetoodete müügiga läbi e-poe. Kuigi meil on ka hulgi- ja jaemüügi kliente, tuleb põhiline käive siiski läbi e-poe. Brändi loomise idee sündis meil abikaasaga ühisest huvist tervislikuma eluviisi vastu. Tarbisime erinevaid tooteid, mida tellisime Eestisse teistest riikidest ja tekkis mõte neid ise Eesti turul pakkuda,” rääkis Valing.

Kui küsisime, mis neid just selles sektoris alustama ajendas, vastas Valing: “Soovisime luua brändi, mille vastu on endal huvi ja millega võiks inimesi suunata tervislikumate valikute suunas.” Nagu iga alustava ettevõtte puhul, oli ka neil omad väljakutsed. “Keeruline on ehk see, kui on väga palju erinevaid ideid, kuhu suunas oma brändi arendada sooviks. On vaja teha valikuid, sest iga arendus tähendab investeeringut,” tõdes Maria.

Valing rõhutab, et õigel suunal püsimiseks on vajalik selge visioon, pühendumine ja julgus võtta riske. “Tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas on oluline jääda truuks oma väärtustele ja eesmärkidele. Meie jaoks on see tervislik eluviis ja kvaliteetsete toodete pakkumine Eesti inimestele,” ütleb Valing.

centralsun

Furo platvormil on olnud oma osa Centralsun OÜ kasvustrateegiast. Valingu sõnul on furo platvormi kasutamine olnud lihtne ja tõhus, aidates neil leida parimaid laenupakkumisi. “Tänu furole suutsime kiiresti ja tõhusalt leida sobiva ärilaenu pakkumise, mis aitas meil laiendada oma tootevalikut ja tuua turule uusi tooteid,” räägib Valing.

Centralsun OÜ plaanib jätkata oma tootevaliku laiendamist ja brändi tuntuse suurendamist nii Eestis kui ka rahvusvahelisel turul. Valing on optimistlik: “Meil on palju ideid ja plaane. Tahame pakkuda oma klientidele veelgi rohkem kvaliteetseid tooteid ja laiendada oma tegevust ka väljaspool Eestit.” Centralsun OÜ on suurepärane näide sellest, kuidas kirg, visioon ja õige partnerlus võivad viia ettevõtte eduni.

Millistel tingimustel saaks ärilaenu Sinu ettevõte? Vaata siit!

Artiklit kajastati ka Äripäevas ja kaubandusuudistes.