Fakturino partnerid

Furo partnerid laiendavad kliendi jaoks valikut!

Fakturino partnerid

“Furo partnerid suudavad tänasel päeval teenindada nii suuri kui väikeseid ettevõtteid,” ütleb furo juht Joonas Jõgi.

Furo laiendas eelmise aasta lõpus enda tegevust ärilaenude turule.

See tähendab, et tänasel päeval on võimalik ettevõtjal nii laenu- kui faktooringupakkumised ühest kohast saada. Furo eesmärk on kokku hoida ettevõtja väärtuslikku aega, kogudes turul olevad rahastusvõimalused tema jaoks kokku. Sellele lisaks aitab furo tiim rahataotlejat kogu protsessi vältel. Kliendi jaoks oluline selle juures on aga valikuvariantide hulk, mida furo pakub.

“Mida rohkem meil on partnereid, seda suurem valikuvõimalus on meie klientidel. Meie kliendid peavad saama just enda jaoks sobiva pakkumise. Kogu see protsess peab olema võimalikult lihtne, et ükski kasvupotentsiaal ei jääks paberimajanduse või aja taha. Seetõttu olemegi püüdnud enda tegemistesse kaasata nii palju häid koostööpartnereid, kui võimalik.”

Furo partnerid loovad kliendile uusi võimalusi!

Meil on hea meel tõdeda, et oleme viimase kvartaliga sõlminud partnerluslepingud lausa kuue finantsasutusega. Tere tulemast pardale ja täname usaldamast: Credory, Saare Laen, RedCredit, SupplierPlus, EstateGuru ja Berger Financial Group!

Furol on tänase seisuga partnereid kokku tervelt 16, kes pakuvad ärilaene ja faktooringut meie klientidele. Teiste seas SVEA Finance, Capcito, Hüpoteeklaen, Kreditex, Evergreen, Credit Invest, Investly, Credit.ee ning Kreditex Ühisraha. Rõõm on igapäevaselt töötada oma ala professionaalidega, eriti kui neid on sedavõrd palju.

Aasta esimene kvartal on näidanud faktooringu- ja laenupäringute kasvutrendi just ehitus- ja transpordisektoris. Finantseerimisvõimalusi on otsinud aga väga erineva suurusega ettevõtted. Taotluseid on esitanud nii üksikettevõtjad kui ka suuremad firmad. Vaata, milliseid lahendusi furo Sinu ettevõttele pakub siit! Kogu protsess on tasuta ega pole siduv.

Hoia silm peal ka meie Facebooki lehel!