Vähendage ettevõtte rahastamiskulusid

Kuidas vähendada ettevõtte rahastamiskulusid?

Kuidas vähendada ettevõtte rahastamiskulusid? Praegu on parim aeg keskenduda ärile ja kasvule ning veenduda, et planeerite targalt enda ettevõtte rahavoogusid. Mida rohkem pankasid Teie kui kliendi pärast konkureerivad, seda tõenäolisem, et leiate finantspartneri, kes pakub teile parimaid tingimusi. Aga kuidas leida endale õige finantspartner? Kõikidele eraldi taotluse esitamine võtab nii aega kui ka energiat, siinkohal saame meie Teid aidata.

Aitame leida Teie vajadustele parima lahenduse. Piisab vaid taotluse esitamisest misjärel pangad ja teised finantsasutused saavad kohe märguande, et oksjon on alanud. 24 tunni jooksul saate kokkuvõtte kõikidest pakkumistest. Seejärel on Teil võimalus erinevaid pakkumisi omavahel võrrelda ja valida finantseering, mis on Teile sobivaim.

Oleme loetlenud neli korduma kippuvat küsimust faktooringu kohta.

 

1. Miks ettevõtted kasutavad faktooringut?

Kasvavad ettevõtted kasutavad faktooringut, et panna oma äri veelgi kiiremini kasvama. Faktooringu abil saab ettevõte tehtud töö või tarnitud kauba eest raha kohe kätte, enne kokkulepitud makseperioodi lõppu. Erinevad pangad ja finantsasutused kasutavad oma teenuste puhul erinevaid süsteeme ja hinnakujundust ning see on koht, kus furo pildile tuleb; Aitame ettevõtetel leida sobiva finantspartneri!

Vaata ka Mis on faktooring?

2. Kui kaua võtab raha taotlemine aega?

Kui teie ettevõtte huvi on leida kiiresti rahastamisvõimalus, võite sõlmida faktooringulepingu ja alustada koostööd enda valitud partneriga juba samal päeval, kui oksjon lõpeb.

3. Kuidas ma tean, et saan parima hinna?

Kuna finantsasutused konkureerivad meie platvormil omavahel, on nende huvi pakkuda parimat võimalikku hinda, et suurendada nende võimalust võita. Kui saate oksjonil mitu pakkumist, on Teil võimalus valida finantspartner, kelle hind ja tingimused sobivad Teile kõige paremini.

4. Kui palju maksab võrdlus furo platvormil?

Lihtne vastus: mitte midagi! Finantsasutused maksavad selle eest, et nad saavad juurdepääsu meie platvormile.

Võtke meiega ühendust ja me aitame teid!