faktooring

Arvete müük- mis see on?

Mis on arvete müük? Arvete müük ehk arvete rahastamine on paindlik lahendus ettevõtjale, kes soovib keskenduda oma äri kasvatamisele ning vajab selleks lisakapitali. Selle asemel, et raha oodates projektidest keelduda või tarnega hilineda, võimaldab arvete müük ehk arvete rahastamine äritegevusega hoogsalt jätkata. Arvete müügi käigus ostab finantsasutus müügiarve, mille maksetähtaeg pole veel saabunud. Rahastada on võimalik nii üksikuid arveid kui ka kogu arveportfelli.

Arvete müümine on ideaalne võimalus ettevõtjatele, kes vajavad rohkem käibevahendeid, et ettevõtte kassa tugevamaks muuta ning kasutada seeläbi ettevõtte täielikku potentsiaali. See annab arve müüjale võimaluse keskenduda oma äri kasvatamisele, selle asemel, et muretseda rahaasjade pärast.

Rahavoogude optimeerimiseks hinnake kulusid

Turg on väga muutlik ja seetõttu on oluline, et hindaksite süstemaatiliselt oma tooteid ja teenuseid ning mõtleksite, kuidas neid kasumlikumaks muuta. Ettevõtte rahavoogude optimeerimiseks tuleks vaadata põhjalikult üle oma püsikulud ning leida viise efektiivsuse kasvatamiseks.

Võrrelge kiiresti ja lihtsalt finantsasutuste pakkumisi

Erinevate pakkumiste võrdlemine on oluline ning aitab välistada teenuse eest „üle maksmise“ riski. Pakkumisi võrreldes võite vähendada ettevõtte rahastamiskulusid kuni 40%. Furo platvorm loob võimaluse võrrelda väga lihtsalt erinevate finantsasutuste pakkumisi, et saaksite valida finantseerimise, mis sobib Teie ettevõttele kõige paremini. Alustage võrdlust ja optimeerige oma ettevõtte finantseerimine juba täna! Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski.

Alustage võrdlust SIIT!

Juhul kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke meiega ühendust ja leiame Teile kõige sobilikuma partneri.

Edu kasvamisel!

 

Loe faktooringu trendist lähemalt Äripäeva artiklist: