Võrdle faktooringupakkumisi tasuta

Esitades taotluse läbi alloleva vormi, aitame Teil leida parima lahenduse. Konsultatsioon ja taotluse esitamine on alati tasuta ja mittesiduv.

Laen kuni miljon eurot

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Laenusumma
Laenu periood
E-mail
Telefoninumber
Laenu eesmärk
Ettevõtte nimi

Tee arved kohe rahaks

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Millises summas soovite arveid järgneva kuu jooksul rahastada?
Mitu arvet soovite järgneva kuu jooksul rahastada?
E-mail
Telefoninumber
Kas olete varem faktoorinud?
Ettevõtte nimi

Bind inte upp kapital i onödan

Ansökan är kostnadsfri och du binder dig inte till något

Vad kostar objektet exklusive moms?
Över hur lång tid vill du leasa?
Email
Telefonnummer
Vad ska ditt företag leasa?
Organisationsnummer

Snabb tillgång till likviditet när du behöver

Ansökan är kostnadsfri och du binder dig inte till något

Vad omsätter ditt företag?
Email
Telefonnummer
Organisationsnummer

Võrdle ärilaene kinnisvara tagatisel

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Laenusumma
Laenu periood
E-mail
Telefoninumber
Laenu eesmärk
Ettevõtte nimi

Taotlus ei ole siduv

Faktooring – võrdle faktooringupakkumisi tasuta

Kiirendage ettevõtte kasvu faktooringu abil!

Furo platvorm koondab enda alla kõik Eesti tuntumad ja konkurentsivõimelisemad faktooringupakkujad ning annab objektiivse ülevaate finantseermisvõimalusetest. Tänu sellele on Teil võimalik läbi ühe kiire ja lihtsa päringu saada konkureerivad faktooringupakkumised mitmelt erinevalt pakkujalt, hoides tänu sellele ka mõne tunni jagu aega ja vaeva kokku. Saadud pakkumiste alusel saate võrrelda, milline faktooringu finantspartner/pakkuja Teile sobivaim on – kogu protsessi vältel olete otsustajaks Teie.

Kuna ükski ettevõte ei ole sama, siis pakkumiste tegemisel võetakse alati arvesse Teie ettevõtte hetkeolukorda, aga ka Teie ja lõppkliendi krediidivõimekust. Samas varieeriuvad iga pakkuja tingimused kas vähemal või rohkem määral ning see ongi furo eesmärgiks – aidata Teil leida õige valik.

Kõikidest finantseerimisvõimalustest on faktooring sageli kõige õigem tee, kuna see laseb ettevõttel pikkade maksetähtaegadega kauba või teenuse arvete all n-ö kinni olevat kapitali kiiremini vabastada. Samas puudub enamustel pakkujatel faktooringu püsikulu, mis tähendab, et arvete mitte faktoorimisel ei maksa Te intressi nagu näiteks traditsioonilise käibekapitalilaenu või arvelduskrediidi puhul.

Miks faktooring?

Faktooringuteenus võimaldab ostjate tulevikus laekuvate arvete eest saadava kapitali kohe vabastada ning selle peamised eelised Teile kui müüjale on:

1) suurem likviidsus ja parem kontroll rahavoogude planeerimise üle, mis aitab ettevõttel kiiremini kasvada ja laieneda;

2) ostjate maksejõuetusest tuleneva riski maandamine krediidikindluste abil;

3) arvete haldusele kuluva aja kokkuhoid.

Teisest küljest saate Te enda ostjatele paremaid maksetingimusi nagu näiteks pikemat maksetähtaega, pakkuda, mis omakorda parandab Teie ettevõtte konkurentsivõimet.

Kui palju maksab faktooring?

Ühtset standardhinda on faktooringu puhul keeruline välja tuua, kuna hinnastamine sõltub kahest peamisest komponendist – müüja ja ostja (tellija/lõppklient) krediidivõimekusest ning maksetähtaja pikkusest.

Reeglina saab öelda, et mida lühem on arve maksetähtaeg, seda soodsam on faktooringukulu. Teisest küljest hinnatakse ka alati ostja ja müüjaga seonduvaid riske ning seda eriti viimase puhul.

Suuremate, pika ajalooga ja heade finantsnäitajatega ostjate puhul on krediidirisk väiksem ning tänu sellele on võimalik antud ostja arveid madalama kuluga finantseerida.

Faktooring – Korduma Kippuvad Küsimused

Faktooring on finantsteenuse vorm, mis võimaldab ettevõtetel oma nõuded ehk müüdud kauba või osutatud teenuse eest väljastatud arved enne tähtaega rahaks muuta. See on eriti kasulik juhul, kui ostja maksetähtaeg on pikk, näiteks kuni 90 päeva. Faktooring võimaldab ettevõtetel parandada oma likviidsust, kuna ei ole vaja oodata, kuni ostja tasub arve summa.

Protsess algab siis, kui ettevõte müüb kauba või osutab teenuse ja väljastab ostjale arve. Juhul kui ettevõte kasutab faktooringut, müüb ta selle arve faktooringu pakkujale. Tagatiseks on arve summa, millest faktooringu pakkuja maksab ettevõttele kohe kuni 90% arve summast. Ülejäänud osa, miinus teenustasu, makstakse ettevõttele siis, kui ostja on arve tasunud.

Faktooring võimaldab pakkuda ettevõtetele mitmeid eeliseid. Esiteks, see parandab ettevõtte rahavoogu, kuna ettevõte saab kohe kätte suure osa arve summast. Teiseks, faktooring vähendab krediidiriski, kuna faktooringu pakkuja võtab enda peale riski, juhul kui ostja ei tasu arvet. Kolmandaks, see võimaldab ettevõttel keskenduda oma põhitegevusele, kuna faktooringuga tegeleb ostjatega seotud arvete haldamine faktooringu pakkuja.

Faktooringut tasub kaaluda, kui ettevõte soovib kiirendada oma rahavoogu ja vähendada krediidiriski. Samuti on see hea valik ettevõtetele, mis seisavad silmitsi pikkade maksetähtaegadega või soovivad pakkuda oma klientidele paindlikumaid maksetingimusi, kuid ei soovi sellega kaasnevat likviidsusriski.