Võrdle faktooringupakkumisi tasuta

Esitades taotluse läbi alloleva vormi, aitame Teil leida parima lahenduse. Konsultatsioon ja taotluse esitamine on alati tasuta ja mittesiduv.

Laen kuni miljon eurot

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Laenusumma
Laenu periood
E-mail
Telefoninumber
Laenu eesmärk
Ettevõtte nimi

Tee arved kohe rahaks

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Millises summas soovite arveid järgneva kuu jooksul rahastada?
Mitu arvet soovite järgneva kuu jooksul rahastada?
E-mail
Telefoninumber
Kas olete varem faktoorinud?
Ettevõtte nimi

Bind inte upp kapital i onödan

Ansökan är kostnadsfri och du binder dig inte till något

Vad kostar objektet exklusive moms?
Över hur lång tid vill du leasa?
Email
Telefonnummer
Vad ska ditt företag leasa?
Organisationsnummer

Snabb tillgång till likviditet när du behöver

Ansökan är kostnadsfri och du binder dig inte till något

Vad omsätter ditt företag?
Email
Telefonnummer
Organisationsnummer

Võrdle ärilaene kinnisvara tagatisel

Taotluse esitamine on täiesti tasuta ja ei kohusta Teid millekski

Laenusumma
Laenu periood
E-mail
Telefoninumber
Laenu eesmärk
Ettevõtte nimi

Taotlus ei ole siduv

Faktooring

Kiirendage ettevõtte kasvu faktooringu abil!

Furo platvorm koondab enda alla kõik Eesti tuntumad ja konkurentsivõimelisemad faktooringupakkujad ning annab objektiivse ülevaate finantseermisvõimalusetest. Tänu sellele on Teil võimalik läbi ühe kiire ja lihtsa päringu saada konkureerivad faktooringupakkumised mitmelt erinvalt pakkujalt, hoides tänu sellele ka mõne tunni jagu aega ja vaeva kokku. Saadud pakkumiste alusel saate võrrelda, milline finantspartner/pakkuja Teile sobivaim on – kogu protsessi vältel olete otsustajaks Teie.

Kuna ükski ettevõte ei ole sama, siis pakkumiste tegemisel võetakse alati arvesse Teie ettevõtte hetkeolukorda, aga ka Teie ja lõppkliendi krediidivõimekust. Samas varieeriuvad iga pakkuja tingimused kas vähemal või rohkem määral ning see ongi furo eesmärgiks – aidata Teil leida õige valik.

Kõikidest finantseerimisvõimalustest on faktooring sageli kõige õigem tee, kuna see laseb ettevõttel pikkade maksetähtaegadega arvete all n-ö kinni olevat kapitali kiiremini vabastada. Samas puudub enamustel pakkujatel faktooringu püsikulu, mis tähendab, et arvete mitte faktoorimisel ei maksa Te intressi nagu näiteks traditsioonilise käibekapitalilaenu või arvelduskrediidi puhul.

Miks faktooring?

Faktooringuteenus võimaldab ostjate tulevikus laekuvate arvete eest saadava kapitali kohe vabastada ning selle peamised eelised Teile kui müüjale on:

1) suurem likviidsus ja parem kontroll rahavoogude planeerimise üle, mis aitab ettevõttel kiiremini kasvada ja laieneda;

2) ostjate maksejõuetusest tuleneva riski maandamine kreiidikindluste abil;

3) arvete haldusele kuluva aja kokkuhoid.

Teisest küljest saate Te enda ostjatele paremaid maksetingimusi nagu näiteks pikemat maksetähtaega, pakkuda, mis omakorda parandab Teie ettevõtte konkurentsivõimet.

Kui palju maksab faktooring?

Ühtset standardhinda on faktooringu puhul keeruline välja tuua, kuna hinnastamine sõltub kahest peamisest komponendist – müüja ja ostja (tellija/lõppklient) krediidivõimekusest ning maksetähtaja pikkusest.

Reeglina saab öelda, et mida lühem on arve maksetähtaeg, seda soodsam on faktooringukulu. Teisest küljest hinnatakse ka alati ostja ja müüjaga seonduvaid riske ning seda eriti viimase puhul.

Suuremate, pika ajalooga ja heade finantsnäitajatega ostjate puhul on krediidirisk väiksem ning tänu sellele on võimalik antud ostja arveid madalama kuluga finantseerida.