Millise hinnaga on mu arved, kui ma müün läbi furo?

Furos konkureerivad finantsettevõtted Teie kui kliendi pärast, mis tähendab, et Te saate alati parimad tingimused, kui leiate oma partneri meie kaudu.

Kas furo kasutamine maksab?

Furo on avatud kasutamiseks sinule kui ettevõttele. See on tasuta ja pole kunagi siduv.

Kuidas teatada oma kliendile, et müüsin oma arve furo kaudu?

Seda teeb finantsettevõte, taotledes Teie kliendilt tarne heakskiitu. Muidugi võite ka ise oma kliendiga ühendust võtta ja neid informeerida, et Te müüte oma arve edasi.

Kes ostab või pandib minu arveid?

Furolt saadud pakkumiste põhjal valitud finantsettevõte.

Millised on põhinõuded furo kasutamiseks?

Teil peab olema registreeritud ettevõte ning Te peate oma teenuste eest arveid esitama.

Kas furo kasutamine on siduv?

Ei, Teie kui ettevõtte jaoks on furo kasutamine täiesti avatud. See on tasuta ja pole kunagi siduv.

Miks peaksin kasutama furot, selle asemel et pöörduda otse finantsettevõtte või panga poole?

Meie äriideeks on koguda Eesti juhtivad finantsettevõtted ja pangad sama katuse alla. Selle eesmärk on lihtsustada Sinule kui ettevõtjale oma arvete müümist või pantimist. Furos konkureerivad finantsettevõtted Teie kui kliendi nimel, mis tähendab, et saate alati paremad tingimused, kui leiate oma partneri meie kaudu.

Mis juhtub minu ettevõtte informatsiooniga, mille ma furosse sisestan?

Kogu informatsiooni Teie ettevõtte kohta kasutatakse ainult kui alust finantsettevõtetele, et nad saaksid Teie arvetele pakkumise esitada. Me garanteerime, et infot ei salvestata ega müüda edasi kolmandatele osapooltele.

Kui kaua võtab vastuse saamine?

Tööpäeviti kõige kauem 24 tundi, sageli ka rutem.

Kui kaua aega võtab raha laekumine?

Normaaljuhul 24 tundi alates lepingu allkirjastamisest.

Teil on kolm erinevat teenust: arvete müümine, arvete ostmine jooksvalt ja arvete pantimine – mille poolest need erinevad?

Lihtne selgitus on, et arvete müümine on nendele ettevõtetele, kes ehk kunagi pole oma arveid varem müünud või neil pole olnud kehtivat kohustust panga või faktooringuettevõttega arvete ostmiseks.
Kaks teist teenust – arvete ostmine jooksvalt ning arvete pantimine – on enamasti veidi suurematele ettevõtetele, mis ehk juba täna müüvad või pandivad suuremat kogust arveid, kuid soovivad näha, kas nad saaksid paremad tingimused oma kohustust üle andes.