Kasutustingimused

Furo eesmärk on leida ettevõtjatele parim võimalik finantseering nende ettevõtte jaoks. Furo võrdleb ärilaenu, faktooringu ja liisingu pakkumisi ja edastab need päringu teinud kliendile.Tasuta & mittesiduv – Furo osutatavad teenused on klientidele tasuta. Päringu tegemisega ei kaasne ühtegi siduvat kohustust. Ainult juhul, kui allkirjastate enda jaoks sobiva finantsettevõttega lepingu, olete selle kaudu finantsettevõttega seotud.

Privaatsus- Teie ettevõtet ning kliente puudutavat finantsinformatsiooni, mille Te esitate Äripäev AS-le, kasutatakse vaid alusena finantsettevõtte jaoks, et nad saaksid oma pakkumises anda Teile parimad võimalikud tingimused. Salvestatakse ainult need andmed, mille te olete ise päringut tehes Furole esitanud. Antud informatsioonile saavad ligipääsu lisaks Furole ka Furo lepingulised finantsasutustest partnerid. Me garanteerime, et kolmandatele pooltele ei jagata ega müüda mingit infot.

Teie kliendid- Furo ei võta Teie klientidega kunagi ühendust. Küll aga peate arvestama, et osade laenutoodete puhul (näiteks faktooring) tehakse Teie klientide kohta krediidikontroll Äripäeva Infopangas. See on oluline Teie ettevõttele finantseerimislimiidi arvutamiseks. Teie kliente tehtud päringutest ei teavitata.Teie nõusolek Nõustudes kasutustingimustega, nõustute ka, et Äripäev AS esindajale esitatud informatsioon on õige ja, et Furo võib

  • Saata esitatud info meie partneritele (finantsasutustele) pakkumise tegemiseks
  • Salvestada Teie esitatud andmed Teiega ühendust
  • Teiega vajadusel ühenduse võtmiseks

Tutvu lähemalt privaatsustingimustega siin!