Furo, endise nimega Fakturino, on asutatud 2013 aastal. Alates 2021 aastast tegutseme nime all furo. Furo on osa Äripäev AS-ist ja kuulub Bonnieri kontserni. Furo eesmärk on säästa ettevõtja aega ja närve. Meie mission on võrrelda erinevaid laenupakkumisi ja leida ettevõtjatele sobilik finantspartner!

MEIE AJALUGU

Furo ehk endise Fakturino lugu on põnev!

Ajal, kui finantsturg polnud läbipaistev ja selle tulemuseks olid kallid lahendused, tekkis vajadus alternatiivsete finantseerimisvõimaluste järele. Tugev tahe aidata ettevõtteid sõltumata suurusest, tegevusalast ja vajadustest pani aluse Fakturinole.

Aastal 2013 loodi Fakturino esimese sõltumatu digitaalse tegijana turul ja see aitas kaasa konkurentsi loomisele Rootsi juhtivate pankade ja finantsettevõtete vahel. Selle asemel, et Teie ettevõtjana peaksite kulutama oma hinnalist aega finantseerimisvõimaluste otsimiseks vastavates pankades ja finantsettevõtetes, võivad nüüd pakkumised tulla Teieni läbi Fakturino digitaalse platvormi.

Algusest peale oleme töötanud selle nimel, et parandada ettevõtjate eeldusi arendada ja omada hea kasvuga ettevõtteid. Tänaseks oleme oma toimetustega iseseisvalt Eestis ning muutnud oma brändigi meie nägu. 2021. aasta augustis tegime teatavaks,et Fakturino on nüüd furo.